De Wet Toekomst Pensioenen staat waarschijnlijk al een tijdje op jouw to-do lijst. Het is zo'n typisch dossier dat wat tijd en focus vraagt, terwijl de core business ook jouw aandacht opeist.
Zullen we dit samen definitief van jouw lijstje afvinken?
Nog een kleine 20 maanden en dan dient het pensioenproject ‘Wet toekomst pensioenen’ op inhoud te zijn afgerond. Op tijd betekent: op (uiterlijk) 1 januari 2028 dient sprake te zijn van een zogenaamde ‘Wet toekomst pensioenen-proof’ pensioenregeling.
De Wet Toekomst Pensioenen brengt namelijk een stevige zorgplicht met zich mee. Niet op tijd klaar betekend een fiscale strop en wellicht ontvang je een standaard voorstel van de uitvoerder die duur is en niet past.
Wat moet er gebeuren?
Van diverse kanten worden niet alleen werkgevers, maar inmiddels óók medewerkers gewaarschuwd voor het fiscaal-financiële ‘horrorscenario’ van het niet op tijd ‘Wet toekomst pensioenen-proof’ zijn van de eigen pensioenregeling. Via de ‘algemene media’ (AD/NOS) verscheen het eerste bericht van deze strekking eind vorig jaar, gevolgd door een bericht begin dit jaar.
Recente berichten
Het zijn makkelijk leesbare berichten, doe er je voordeel mee. En houd de medewerkers (periodiek) geïnformeerd; voorkom ‘pensioenonrust’!
Kleine moeite, maar groot gewin.
Bij Herenvest hebben we de komende periode nog een beperkt aantal slots beschikbaar om werkgevers volledig te begeleiden bij deze transitie. We maken het graag heel overzichtelijk:
De kortste route naar een oplossing
Je hoeft geen ingewikkelde plannen te schrijven. Als je ons een kort berichtje stuurtvia info@herenvest.nl,sturen wij je ons aanbod en een uitnodiging om het adviesgesprek in te plannen!